Здобуваючи знання - досягаємо успіхів!

22 Травень 2015
 Травень 22, 2015

DSC07454

Переоцінити роль продавця в обсягах продажів, як конкретного підприємства, так і у системі торгівлі в цілому дуже складно. Тому що продажі роблять люди. Якщо в бізнесі щось йде не так, як би того хотілося, то це означає, що люди, фахівці, щось роблять не так.

Від рівня фаховості продавця в значній мірі залежить фінансовий успіх споживчого товариства, кооперативного підприємства, в якому він працює.

Керуючись цією думкою, правління Спілки споживчих товариств Чернівецької області продовжило роботу з організації навчання продавців.

Згідно розпорядження правління обласної Спілки 20 травня 2015 року на базі Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу відбувся другий етап навчання-тренінгу для продавців системи споживчої кооперації. В навчанні прийняли участь 52 працівника прилавку з 8 районних кооперативних організацій. 


DSC07461

Запропонована продавцям тема навчання – тренінгу «Навички успішних продажів» була спрямована на розширення їх професійних знань та умінь, опанування різних прийомів роботи з тим, щоб уміти задовольняти різноманітні потреби та очікування покупців, уміло спілкуватися з ними, впевнено пропонувати різноманітні товари та послуги. Адже продавець не тільки приймає на себе відповідальність за всі ланки системи, яку він представляє перед покупцем, але й одночасно долучається до її успіхів.

Крім того, викладачі коледжу (Коваленко В.П., Мартинюк Н.А., Апопій Г.В.), які ділилися з слухачами своїми знаннями і дослідженнями, ознайомили їх з сучасними методами маркетингу, мерчандайзингу, які впливають на обсяги продажів, підвищують культуру обслуговування, допомагають отримати постійного покупця та бути конкурентоспроможним на ринку роздрібних продажів.

Продавці повніше і ясніше відчули значимість своєї праці і власну роль в діяльності тієї кооперативної організації, яку вони представляли.

Особливу увагу присутніх було акцентовано на необхідності впровадження програмного забезпечення торгово-облікових процесів в магазинах системи. В доступній формі було показано як працює комп’ютерна програма, які функції виконує, яку інформацію щодо товарних запасів, формування чергових замовлень, аналізу асортименту, проведення інвентаризацій тощо можна отримати завдяки їй.

Перед учасниками тренінгу виступила перший заступник голови правління Спілки споживчих товариств області Крамарюк Тетяна Ігорівна, яка закцентувала увагу працівників прилавку на важливості отримання нових знань, впровадженні набутих знань і умінь на практиці. Зосередила увагу на необхідності постійного утримання закладів торгівлі в належному конкурентоспроможному стані і роль продавця у цьому процесі.

DSC07439

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *