11 лютого 2020 року відбулися другі збори Ради Спілки споживчих товариств Чернівецької області ІІІ скликання. На них розглядалися актуальні питання діяльності споживчої кооперації краю, головне з яких – робота правління обласної Споживспілки у 2019 році та завдання щодо підвищення ефективності господарювання кооперативних організацій.
Зі звітною доповіддю виступив голова правління Споживспілки Данило Филипчук. Він зокрема наголосив на факторах, що спонукали кооператорів області до мобілізації зусиль і ресурсів щодо реалізації програми розвитку системи.


Як результат, 2019 рік для кооперативних організацій області був досить успішним: досягнуто значних фінансових результатів, зростали обсяги реалізації товарів робіт та послуг, реконструювалися та модернізувалися кооперативні об’єкти, спрямовувалися кошти в розвиток матеріально-технічної бази. Прибуткова діяльність забезпечена усіма галузями та господарюючими суб’єктами системи області.
У доповіді голови правління йшлося про те, що загальний обcяг товарообороту у 2019 році проти попереднього року зріс на 26 відсотків, досягнуто зростання обсягу ресторанного господарства майже на 19 відсотків. На 17 відсотків зросла реалізація власної продукції ресторанного господарства.
На зборах Ради також предметно обговорювалося питання об’єднання спілчанських торговельних підприємств у єдину мережу, адже перші паростки такої діяльності в області вже є.
У звітній доповіді велика увага приділялась фінансовій політиці системи, досягненню позитивних результатів діяльності.

У виступах членів Ради та прийнятих рішеннях багато уваги приділялося кадровій роботі, підняттю престижу кооперативної освіти, необхідності тісної співпраці організацій системи із коледжем. Прийшов час активно діяти у сфері молодіжної політики та переходити від декларацій до конкретної системної роботи: створювати оптимальні умови для залучення молоді, особливо випускників коледжу, організовувати нові робочі місця.
Про роботу ревізійної комісії Споживспілки Чернівецької області перед зборами Ради відзвітував її голова Ян Гонтовюк.

Збори Ради прийняли постанову з обговорених питань. Відповідно до Статуту Спілки споживчих товариств збори розглянули низку інших господарських питань.
У зборах Ради прийняв участь заступник голови правління Укркоопспілки Олег Лясковець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *