У ПАНДЕМІЮ ВИГРАЮТЬ ТІ, ХТО ЗАВЖДИ ПРАЦЮЄ СИСТЕМНО

15 Лютий 2021

Коментарі:

0
 Лютий 15, 2021
 0
Категорії: Новини

Відбулися треті збори Ради спілки споживчих товариств Чернівецької області, які проходили дистанційно, в режимі онлайн. І як зазначив голова правління обласної споживспілки, основний доповідач на раді Данило Филипчук, пандемія внесла свої значні корективи в умови життя та діяльності кооперативних організацій і підприємств. Адже кожен опинився перед складним і відповідальним завданням – зберегти життя своє, рідних, колег по роботі, відвідувачів торговельних закладів, користувачів послуг споживчої кооперації, а також зберегти та примножувати спілчанську економіку.

Хвороба виявилася невблаганною. Перехворіли та продовжують хворіти значна кількість кооператорів, а двоє, на жаль, пішли з життя…

Звітну доповідь правління обласної споживспілки «Про господарсько-фінансову діяльність у 2020 році та основні напрями економічного та соціального розвитку споживчої кооперації області у 2021 році» Данило Филипчук розпочав зі слів щирої подяки всім працівникам системи, що виявили мужність, не розгубилися, не панікували, були згуртовані, продемонстрували свої високі моральні людські якості та високий професіоналізм. Забезпечили роботу усіх, без винятку, торговельних закладів, не втратили постачальників, продовжували зміцнювати матеріально-технічну базу. З часу запровадження карантину з кооперативних організацій і підприємств за ініціативи адміністрацій не те що не звільнено жодного працюючого, але й значно скоротився відтік працівників із власної ініціативи. Особливу увагу правління обласної споживспілки, райспоживспілок та споживчих товариств приділили питанням активної комунікації та швидкої координації дій, надання рекомендацій та швидкого ознайомлення зі змінами в законодавстві, рішеннями Уряду. Для цього було створено вайбер-групу керівників кооперативних структур, їх заступників та працівників апарату обласної споживспілки.

Аналізуючи результати роботи системи у звітному періоді, доповідач підкреслив, що забезпечено ріст обсягів діяльності та досягнуто відповідного рівня ефективності в усіх галузях, і найголовніше, підвищили рівень соціально-економічного забезпечення працівників та членів споживчих товариств. За минулий рік системою напрацьовано на 17% прибутків більше попереднього періоду. Прибутково спрацювали усі суб’єкти господарювання. Найбільше статків заробили у Сторожинецькій, Глибоцькій, Кельменецькій райспоживспілках. Згадані райспоживспілки досягли і найбільшого приросту валових доходів.

Як зазначалося у доповіді, за останній рік зріс власний капітал. Кооперативні суб’єкти практично не користуються банківськими позичками. Статутний капітал у звітному періоді збільшився на 4 млн грн, а залишкова балансова вартість основних засобів — на 2 млн грн. Зросла ліквідність та платоспроможність організацій і підприємств. Завдяки практичним діям майже на 1 млн грн зменшилася вартість законсервованого майна. За 2020 рік до бюджетів різних рівнів та позабюджетних фондів системою сплачено 27 млн грн податків та зборів. Кооператори, як ніколи, активно займалися благодійністю, допомагали хворим, лікарням, ветеранам споживчої кооперації.

– Незважаючи на пандемію, обмеження в умовах роботи та спілкуванні, – зауважив Данило Филипчук, – продовжувалася робота з розвитку галузей та осучаснення кооперативних об’єктів, впроваджували заходи системи НАССР, елементи фірмового стилю, програмне забезпечення торгово-облікових процесів тощо. Впродовж року проведено комп’ютеризацію окремих закладів торгівлі у Кельменецькій, Глибоцькій райспоживспілках. Намагаємося охопити диджиталізацією всі сфери діяльності системи.

За минулий рік збільшився загальний обсяг роздрібного товарообороту. Найбільшого приросту досягли у Сторожинецькій райспоживспілці – 21%, Путильського районного споживчого товариства – 15%, Кельменецькій райспоживспілці – 12%. Приріст роздрібного товарообороту забезпечено в основному за рахунок торговельної мережі, де лідерами є знову Сторожинецька райспоживспілка – 26% приросту, Путильське райСТ – 20%, Хотинська та Кельменецька райспоживспілки – понад 13% зростання обсягів. І це результат системного зростання показників, у тому числі за рахунок збільшення обсягів продажів тих чи інших товарів у фізичних величинах, а не лише завдяки росту цін. у доповіді правління йшлося про  те, що ситуація на ринку роздрібної торгівлі щоденно стає все складнішою. Посилюється конкуренція. У райцентри, міста та великі села заходять представники великих торговельних мереж.

Тож, успіх матимемо лише впроваджуючи новітні технології, сучасне торговельне та технологічне устаткування, приєднуючись до власного кооперативного ритейлу. Нам потрібно зберегти свою торговельну мережу в цих населених пунктах, поступово повертати до господарської діяльності з позасистемної оренди найбільш економічно вигідні об’єкти, –наголосив доповідач.

Детально на Раді проаналізовано результати роботи галузі ресторанного господарства, говорили про перспективи її виживання, адже лише у 2020 році в умовах надзвичайно жорстких карантинних обмежень галузь втратила третину обсягів діяльності. Хоча Путильське райСТ, Сторожинецька, Глибоцька райспоживспілки забезпечили практично докарантинний рівень товарообороту. Такі показники отримали завдяки належній організації роботи підприємств ресторанного господарства: організації власного виробництва продукції, напівфабрикатів, кейтерингового обслуговування (з повним переліком послуг — на дому, в офісах, відпочинку на природі тощо), розширення ринку збуту готової продукції для торгівлі у своїх магазинах, закладах інших форм власності, забезпечення роботи закладів харчування в режимі «магазину», на виніс, доставки готової продукції.

У своєму рішенні Рада зобов’язала членів обласної споживспілки активно взятися за перебудову галузі для подальшої ефективної роботи в умовах карантину. Зокрема, система має повернутися до відновлення відділів та магазинів «Кулінарія», виготовлення кулінарних виробів, організації роботи мініцехів з виробництва напівфабрикатів, хлібно-булочних та здобно-булочних виробів, печива, переробки риби та м’яса, реалізації м’ясопродуктів у вакуумній упаковці. Досвід роботи у цьому питанні у буковинських кооператорів є.

Велика увага приділена питанню адміністративної реформи в державі й адаптації до цих процесів споживчої кооперації, адже з 11 районів в області залишилося три.

– Ці процеси певним чином перегукуються з реаліями життя кооперації, – наголосив Данило Филипчук, – тому до перемін, укрупнення чи об’єднання нас спонукає саме життя. Маємо гарну нагоду шляхом злиття, об’єднання оптимізувати нашу структуру. Ліквідація суб’єктів господарювання, які тільки й тим займаються, що здають майно в оренду і не ведуть іншої господарської діяльності та згодом «проїдають» отримані кошти, не інвестуючи жодної копійки в розвиток, стоїть першим питанням на порядку денному. Головне, підійти до цього процесу виважено, з дотриманням вимог чинного кооперативного законодавства з відома та підтримки членів споживчих товариств і їх органів управління.

Рада також обговорила цілу низку інших статутних питань, зокрема внесла зміни до Статуту спілки споживчих товариств області, про заходи щодо удосконалення молодіжної політики спілки споживчих товариств Чернівецької області тощо.

В обговоренні доповіді правління, інших питань порядку денного зборів Ради виступили: Іван Могилевич, голова правління Глибоцької райспоживспілки, Ганна Цікал, голова правління Великокучурівського споживчого товариства Сторожинецької райспоживспілки, Іван Шевчук, депутат Чернівецької обласної ради, голова правління Вашківського СТ Вижницької райспоживспілки, та Тетяна Мандзюк, голова правління Хотинської райспоживспілки.

На фото: під час роботи третіх зборів Ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *