5 Серпень 2018

Коментарі:

0
 Серпень 5, 2018
 0
Категорії: Новини

1 серпня 2018 року в продовження роботи по розширенню мережі магазинів ПСК “Бук-кооп” гостинно відчинило перед покупцями двері  свого 10-го маркету. Тепер вже в смт. Красноїльськ Сторожинецького району!

Відкриттю передувало проведення ремонтних робіт, розширення торгової та виставкової площі, придбання нового торговельного, холодильного та технологічного обладнання, розширення асортимент товарів, що пропонується до послуг покупців.


Зроблені інвестиційні вкладення дозволять значно покращити обслуговування мешканців цього мальовничого селища.  В смт. Красної́льськ діє пункт пропуску через державний кордон України на територію Румунії. То ж гості з сусідньої  країни,  як і місцеві  жителі, матимуть змогу придбавати різноманітні товари прямо тут, а не долаючи зайві 20 км до районного центру м.Сторожинець  чи   40  км до м.Чернівці.

Бажаємо усім відвідувачам маркета приємних вражень від осучасненого закладу, а колективу працівників успіхів, грошовитих покупців, прибутків та задоволення від роботи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *