28-29 березня у Чернівецькому кооперативному економіко-правовому коледжі відбулася І Міжнародна науково-практична конференція«Інноваційні процеси та їх вплив на розвиток науки, освіти і практики. Європейський досвід».

Організаторами заходу виступили Науково-методична рада коледжу, відділення туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій. Співорганізатори – Ботошанський економічний коледж імені Октава Оніческу (Румунія) та Установа освіти «Гомельський торгово-економічний коледж» Білкоопспілки (Білорусія).

Участь у роботі конференції взяли викладачі коледжів-організаторів.

Урочисто відкрили захід вітальним словом директор Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу, кандидат економічних наук, доцент Кошкаров С. А. та Генеральний консул Румунії в м. Чернівці пані Ірина Лоредана Стенкулеску. Вони підкреслили актуальність проведення заходу, важливість наукових, освітніх зв’язків між закладами освіти, зокрема України та Румунії, щодо обміну професійним досвідом викладачів.

Метою наукового форуму було обговорення і пошук нових ідей та рішень щодо ефективного управління інноваційними процесами в економіці, їх впливу на розвиток науки, освіти й практики, обмін дослідницьким досвідом та педагогічною майстерністю, публікація результатів наукових досліджень.

Надзвичайно цікаво пройшла робота за тематичним напрямом: «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі. Харчові технології: якість та безпека»

На особливостях менеджменту закладів освіти, що готують фахівців з харчових технологій закцентував увагу Директор Ботошанського економічного коледжу імені Октава Оніческу – Іон Хуцану.

Фенюк І.В. у своїй доповіді розкрила особливості молекулярної кухні як одного з аспектів формування професійної компетентності майбутніх техніків-технологів. Адже виробництво продуктів для здорового харчування стало трендом для усіх країн світу і завдяки зусиллям науковців, Україна впевнено йде цим шляхом. Цікавим доповненням про формування комтетентностей була доповідь відповідального секретаря програми «Еразмус+» пані Томіце Анки «Людські ресурси /професійні компетентності спеціалістів у галузі гастрономії».

Раціональне харчування – пріоритетний напрям у харчових технологіях. Воно розглядалося на конференції як філософія життя (Чотир Александру «Філософія сучасної гастрономії», Петря Нікуліна «Гастрономічні думки/погляди у румунській та світовій літературі/»). Адже правильний раціон продовжує життя, покращує життя, впливаючи на стан здоров’я людини.

У доповідях Переверзевої Т.І., Андрей Крістіни Маріани, Шмельової Л.В. представлених на конференції, звучала ключова думка, про взаємозумовленість і взаємозв’язок структури харчування й здоров’я людини. Саме оздоровчі продукти дають можливість реалізувати кожному свої мрії і зайняти гідне місце в житті.

Конференція стала комунікаційною, інформаційною та освітньою платформою для учасників – працівників коледжу та гостей з Румунії й Білорусії. Крім того конференція є чудовою нагодою для вивчення Європейського досвіду. Усі напрями наукових досліджень, за якими працювала конференція, є актуальними і розкривають частину тих нагальних питань, які виникають перед освітянами.

За підсумками роботи конференції всі учасники були нагороджені сертифікатами. Організатори заходу висловлюють щиру подяку всім, хто брав активну участь у роботі конференції, та бажає успіхів у подальшій науковій діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *