Кооператори Вашківецького споживчого товариства Вижницької райспоживспілки (голова правління Шевчук І.В.) першими приєдналися до благодійної акції «Можеш – залиши, потребуєш – візьми».
В маркеті встановлено “Куточок добра” – невеликі полиці, на яких добродійні відвідувачі закладу можуть залишати продукти харчування, предмети санітарії та гігієни, миючі засоби тощо, а люди, що потребують допомоги, можуть абсолютно безоплатно взяти для себе те, чим поділилися небайдужі: буханець хліба, пачку крупи чи будь що інше.