10 січня 2018 року відбувся черговий, XVII з’їзд Чернівецької облспоживспілки.
Із звітом про роботу за 2014-2018 роки виступив голова правління облспоживспілки Д. М. Филипчук. В звітній доповіді розлого були проаналізовані результати роботи облспоживспілки та її господарств. Особливий наголос було зроблено на вжитих заходах щодо приведення в належний стан матеріально-технічної бази облспоживспілки, її господарств. Визначені завдання щодо подальшого розвитку, покращення результатів господарсько-фінансової діяльності.
Із звітом про роботу ревізійної комісії в період 2014-2018 років виступив голова ревкомісії облспоживспілки Гонтовюк Я.М.
Коментарі:
0