26 Лютий 2018

Коментарі:

0
 Лютий 26, 2018
 0
Категорії: Новини

         14 лютого 2018 року відбулися п’яті збори Ради Спілки споживчих товариств Чернівецької області ІІ скликання. На них розглядалися актуальні питання діяльності споживчої кооперації краю, головне з яких – робота правління обласної споживспілки у 2017 році та завдання щодо підвищення ефективності господарювання кооперативних структур.

         Зі звітною доповіддю виступив голова правління Споживспілки Данило Филипчук. Він зокрема наголосив на  факторах, що спонукали кооператорів області до мобілізації зусиль і ресурсів щодо реалізації програми розвитку системи.

         Як результат, тривають позитивні тенденції зростання обсягів діяльності, поліпшується фінансоввий стан кооперативних організацій і підприємств. Прибуткова діяльність забезпечена усіма галузями та господарюючими суб’єктами системи області.

         Як зазначив доповідач, торік відбувалися комплексні заходи з реконструкції та технічного переоснащення об’єктів торгівлі й ресторанного господарства, на які було спрямовано понад 15 млн.грн. спілчанських інвестицій. Голова правління також зауважив на необхідності відкриття у райцентрах, великих населених пунктах брендованих сучасних коопмаркетів, інших торговельних підприємств, які б були конкурентоспроможними на місцевому споживчому ринку і гідно репрезентували споживчу кооперацію. На сьогодні в області функціонують понад 60 торговельних об’єктів, оформлених відповідно до вимог брендбуку, однак це ще далеко не межа.

         У доповіді голови правління йшлося про неможливість подальшого скорочення  кількості кооперативних підприємств у сільській місцевості, допоки існують ресурси, які дозволяють провадити ефективну торговельну діяльність та відмовлятися від передачі в оренду власних основних засобів. Виходячи з цього, Рада поставила пріоритетне завдання перед членами Споживспілки повернути у найкоротші терміни в господарську діяльність потенційно ефективні заклади, в першу чергу ті, що розташовані у великих населених пунктах.

         На зборах Ради також предметно обговорювалося питання об’єднання спілчанських торговельних підприємств у єдину мережу, адже перші паростки такої діяльності в області вже є.

         У звітній доповіді велика увага приділялась фінансовій політиці системи, досягненню позитивних результатів діяльності.

         У виступах членів Ради та прийнятих рішеннях багато уваги приділялося кадровій роботі, підняттю престижу кооперативної освіти, неохідності тісної співпраці організацій системи із коледжем.

         На зборах Ради наголошувалося, що вже в кінці цього року розпочинається звітно-виборна кампанія органів управління і контролю споживчих товариств, їхніх спілок. Тому необхідно заздалегідь готуватися до цієї роботи, вивчати думки, пропозиції членів споживчих товариств, формувати порядок денний звітно-виборної кампанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *