12 Травень 2016

Коментарі:

0
 Травень 12, 2016
 0
Категорії: Новини

6 травня 2016 року Новоселиця – самобутнє місто, де здавна у теплій спокійній атмосфері поліетнічної культури і національно-релігійної толерантності гідно і вільно звучать разом українська, молдавська, румунська, єврейська та російська мови, де співпрацюють і взаємозбагачуються національні культури, де у дружбі та злагоді живуть добрі та привітні цілеспрямовані і працьовиті люди, урочисто відсвяткувала 560 річницю своєї першої писемної згадки.

В рамках святкування у місті відбулося ряд заходів: фотовиставка, конкурс малюнка «Моє рідне місто», виставка робіт прикладного мистецтва та народних умільців, дитячі спортивні змагання «Веселі старти», змагання з футболу, дзюдо, велоспорту та армреслінгу, відбувся марш-парад духових оркестрів, парад національних костюмів нашого краю, святковий концерт.

Новосельчани та гості міста з великим задоволенням відвідали виставку-продаж продукції, що виробляється у місті.

Не залишились осторонь святкувань і кооператори Новоселицької РСС, окрім смачнючих шашликів, чебуреків, різноманітних кондитерських виробів, які були запропоновані для продажу, вони подарували містянам та гостям 50-ти кілограмовий святковий торт «Новоселиці-560», який довелося виносити аж чотирьом сильним чоловікам.

image

Для виготовлення цього великану пішло більше 7 кг борошна, 18 кг цукру, 11 кг вершкового масла, 290 шт яєць, 4,5 кг згущеного молока, понад 1 кг повидла.

Випіканням торту займалися три кондитери Новоселицького кондитерського цеху райспоживспілки на чолі з «Майстром-кондитером» Маняца Л.П..

В святковий день на Центральній площі м. Новоселиця поласували смаколиком близько 500 мешканців та гостей міста.

image3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *