Сьогодні, 7 травня 2025 року, відбулася важлива подія в житті кооперативної громади Буковини – підписання Обласної угоди між правлінням спілки споживчих товариств Чернівецької області та президією обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації на 2025-2030 роки.
Від правління спілки споживчих товариств Чернівецької області Угоду підписав голова правління Данило ФИЛИПЧУК, від президії обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації – голова президії Тетяна КРАМАРЮК.

Обласна угода – не лише юридичний документ, але й символ соціальної відповідальності та солідарності споживчої кооперації Буковини, запорука взаємної підтримки та віри у спільне майбутнє. Підписання цього документу демонструє, що навіть у часи скрути та невизначеності ми здатні вести діалог, шукати компроміси і ухвалювати рішення, які враховують інтереси і працівників, і роботодавців.
Обласна угода впливатиме на соціальне життя системи споживчої кооперації області та стосується кожного працівника й кожного підприємства, забезпечує баланс між економічними цілями й інтересами людей.
Коментарі:
0