Урочисті збори з нагоди 96-го Міжнародного дня кооперації

05 липня 2018 р. в приміщенні актового залу споживспілки відбулись урочисті збори з нагоди 96-го Міжнародного дня кооперації, на які було запрошено працівників апарату, представників із кооперативних організацій облспоживспілки.  В  урочистих зборах прийняли  участь  голова Чернівецької обласної Ради Мунтян І.М.та депутат облради, голова  правління  Вашківецького СТ Шевчук І.В.

З урочистою доповіддю виступив голова правління спілки споживчих товариств області Филипчук Д.М., який розповів про  історію кооперативного руху,  в т.ч.  і на Буковині,  про сьогодення кооператорів області та привітав учасників урочистих зборів з професійним святом.

З привітанням до кооператорів області  виступив голова Чернівецької  обласної Ради  І. М. Мунтян.

Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто привітав з Міжнародним днем кооперації колектив Чернівецької облспоживспілки. Відзначив, що кооперативний рух на території області має свої добрі традиції, та що саме кооперація стала своєрідним праобразом приватного підприємництва, яке нині є джерелом доходів для десятків тисяч наших краян.

Зрозуміло, що сьогодні кооперативний рух як на Буковині, так і в Україні загалом лише починає набирати колишніх обертів. Втім, висловив переконання, що споживчі кооперативи, зокрема у сільській місцевості, відродяться та стануть додатковою запорукою стабільного розвитку об’єднаних територіальних громад. Зі свого боку, пообіцяв, що крайова представницька влада надаватиме всебічну підтримку корисним починанням та ініціативам кооператорів, адже вважає, що спільними зусиллями ми повинні виправдати довіру та сподівання наших краян.

Також відзначив, що йому дуже приємно, що обласна споживча спілка представлена у крайовому парламенті Буковини таким активним та досвідченим депутатом, як Іван Шевчук. Принагідно подякував за ту допомогу, яку спілка та її районні підрозділи надають нашим захисникам на Сході Україні.

Відтак, за багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток споживчої кооперації на Буковині нагородив Почесного голову Чернівецької облспоживспілки, депутата крайового парламенту двох скликань Михайла Ілліча Чебана Почесною відзнакою обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Першому заступнику голови спілки – Тетяні Крамарюк вручив Почесну грамоту обласної ради.

Грамоти кращим працівникам споживчої кооперації області також  вручив  голова правління  спілки  споживчих  товариств області  Филипчук Д.М.

Зокрема Грамотою правління Укркоопспілки нагороджено

– Тащук О.Н., завідувача канцелярією облспоживспілки.

Почесними Грамотами правління спілки споживчих товариств області нагороджено:

– Бойчук Т.І., начальника центральної бухгалтерії-головного бухгалтера спілки

– Малишеву І.В. – головного юрисконсульта облспоживспілки

Кравець В.П., головного економіста  Спілки

З вітальними словами до присутніх звернувся голова правління Вашківецького ССТ, депутат Чернівецької Обласної Ради Шевчук І.В.

З привітанням до колег звернувся почесний  голова Чернівецької облспоживспілки  Чебан М.І.

Голова  правління Спілки  споживчих товариств області Филипчук Д.М.  привітав присутніх  та  всіх  кооператорів області:

«Дозвольте від себе особисто та правління спілки споживчих товариств області привітати Вас із Міжнародним днем кооперативів – святом єдності світового кооперативного руху. У цей святковий день бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії, нових досягнень та натхнення. Хай здійснюються всі Ваші задуми і сподівання, а повсякденна праця буде плідною і успішною задля зміцнення та подальшого розвитку споживчої кооперації, процвітання Буковини та України».

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *