9-е відкриття від «Бук-коопу»

Впроваджуючи в життя реалізацію  програми створення мережевої торгівлі у Вербну неділю, 1 квітня  2018 року, підприємство  споживчої кооперації ПСК  «Бук-кооп» гостинно  відкрило свій 9-й маркет. Тепер  ця  подія  сталася в в смт. Глибока Глибоцького району.

З вітальними словами до мешканців  та гостей селища звернулися:

голова  правління спілки  споживчих товариств області Д.М.Филипчук,

заступник голови  Глибоцької районної Ради  Гуменний В.В.

Директор ПСК «Бук-кооп»  Жижиян О.К. запросив усіх  присутніх відвідати оновлений заклад  та стати його постійними клієнтами.

Під звуки музики  урочисто було  перерізано стрічку.

Перших  своїх  покупців   гостинно зустріли  працівники  маркету  та  наповнені  різним крамом полиці.

Особливу зацікавленість  у  покупців  викликав  відділ з найнижчими, соціальними  цінами та  різноманітні акційні пропозиції.

Торговельна площа маркету 350 кв.м.. На полицях вмістився   широкий асортимент товарів, в тому  числі молочної групи, фрешгрупи,  непродовольчих супутніх товарів.

В маркеті  встановлено  міні-пекарню, що дає можливість випікати різноманітні хлібо-булочні  вироби та реалізовувати їх ще  гарячими.

У маркеті встановлено   гриль, в  якому  запікаються кури. Також тут  можна випити запашної кави, працює  кафетерій.

Оглянувши торговий зал та ознайомившись із  запропонованим асортиментом і цінами, покупці вибирали ті чи інші товари та дружно  ставали у черги до вузлів  розрахунку.

Серед покупців, які придбали краму на суму  більшу 100 грн.  було  розіграно  20 корзин з  різноманітними товарами.

Допоки батьки в маркеті вивчали товарні пропозиції та здійснювали  покупки, дітей  на  дворі розважали аніматори, влаштовуючи  різні конкурси та змагання.

Бажаємо  колективу маркету здоров’я,  постійних покупців,  надійних та зговірливих постачальників, постійного  росту  товарообороту, гідної їх праці  заробітної плати  та  прибутків!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *