Нові виклики для кооперативного бізнесу

11-13 вересня 2017 р. за розпорядженням Правління Укркоопспілки на базі  спілки споживчих товариств Чернівецької області відбувся семінар з головами правлінь спілок споживчих товариств областей України. В роботі семінару взяли участь голова Правління Всеукраїнської спілки споживчих товариств України І. Л. Гороховський, перший заступник голови Правління  В. П. Левицький, заступник голови Правління О. А. Лясковець, генеральний директор медіа-холдінгу «COOP-Media» А. Ю. Шоріна, члени правління Укркоопспілки, голови правлінь обласних спілок.

100

Відкрив семінар голова Правління Укркоопспілки Ілля Леонідович Гороховський.

Перед учасниками семінару з лекціями виступили науковці кооперативних вишів. Б.Б.Семак, професор, перший проректор Львівського торгово-економічного університету та Я.М.Антонюк, професор, директор інституту післядипломної освіти Львівського торгово-економічного університету розповіли учасникам семінару про напрями посилення конкурентної спроможності кооперативних підприємств та про особливості етикету ділових переговорів. Доцент, директор Інституту лідерства Полтавського університету економіки і торгівлі С.І.Нестуля провела з присутніми тренінг на тему «Емоційний інтелект –  інструмент для продуктивних відносит та соціального успіху».

DSC05205

На семінар були також запрошені Сіванатан Канапаті, сертифікований бухгалтер, директор компанії KS Nathan Chartered Accountants, який розповів про особливості розвитку кооперативних організацій та кредитних спілок Південно-східної Азії, та відомий політолог Є.Магда, виконавчий директор Центру суспільних відносин НТУУ Київського політехнічного інституту, який прочитав лекцію на тему «Україна та світ: гібридні виклики та відповіді».

103

DSC05204

Учасники семінару ознайомились з роботою ряду підприємств спілки споживчих товариств області та обмінялись досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *